homemanualregisterfaqcontactforum
Statystyki
Domeny w systemie: 1797
Podstrony: 1302991
Logowanie


Czym jest EliteLink.pl ?
EliteLink.pl to jedyny w pełni hybrydowy system wymiany linków, stworzony przez twórców systemu LinkMe, łączący w sobie cechy zarówno systemów rotacyjnych jak i stałych. Dwa rodzaje linków to połączenie rzadko spotykane, ale bardzo ciekawe i jak wykazały testy - skuteczne. W systemie znajdują się zarówno strony wyświetlające linki na okres 10 dni (umownie nazywamy je stałymi) jak i te, w których rotacja linków następuje co 24h/30 sekund (linki losowe). Wykorzystując oba typy linków gwarantujesz sobie wysokie prawdopodobieństwo zauważenia przez roboty wyszukiwarek Twoich stałych odnośników wyświetlanych na 10 dni, oraz dużą moc związaną z częstym wyświetlaniem linków losowych, rotacyjnych. Każdy może wybrać czy chce otrzymywać wyłącznie linki stałe lub losowe, czy też oba na raz.

Konto EliteLink

Jeśli posiadasz konto w LinkMe nie musisz zakładać nowego w EliteLink! Konta dla obu systemów są powiązane ze sobą, zatem już teraz możesz zalogować się do systemu. Zakładając konto w LinkMe automatycznie jest zakładane konto w EliteLink.

Linki

Oprócz możliwości zadeklarowania typu wyświetlanych linków, pozwalamy na ustalenie dodatkowych dwóch anchorów i tytułów do każdego linku oraz (jako nowość) tekstu pojawiającego się przed oraz po odnośniku. Możesz w ten sposób stworzyć zdanie, w którym naturalnie wkomponowany będzie Twój link. Standardowo umożliwiamy także możliwość ograniczenia dziennej lub całościowej liczby wyświetleń danego linku. Jako, że umiejscowienie linków na stronach zmienia się nieustannie, nie pokazujemy gdzie pojawiły się linki. Masz natomiast wgląd do liczby pobrań, która mówi, ile razy Twój link został zainstalowany na wylosowanej przez system stronie.

Strony w systemie
Dodając stronę do systemu, decydujesz jakie linki chcesz na niej wyświetlać (wprowadzamy tylko pewne ograniczenia, aby na stronach były wyświetlane oba rodzaje linków, bez przewagi jednego typu linków). Na zysk punktowy za stronę nie wpływa wybór typu strony (L/S). Liczba linków wyświetlanych na Twoich stronach to parametr, o którym decydujesz sam. Do EliteLink możesz dodawać strony będące już w systemie LinkMe w kategorii Slim. Dbajac o jakość stron w kategorii Elite w LinkMe zablokowaliśmy możliwość instalowania EliteLink w tym systemie.

Instalacja
Inaczej niż w LinkMe, zdecydowaliśmy aby na każde konto przydzielany był jeden zestaw instalacyjny. Instalujesz ten sam zestaw na wszystkich stronach w obrębie jednego konta. W zestawie zawiera się jeden plik z rozszerzeniem .php (który załączasz na każdą podstronę dodawanej strony) oraz folder z plikiem tekstowym (zarówno folderowi jak i plikowi naeży nadać uprawnienia do zapisu).

Punktacja
Na ilość punktów za strony w decydujący sposób wpływają następujące parametry:
- Ilość podstron zaindeksowanych w google, liczona z przedrostkiem www (site:www.domena.com), dla ograniczenia dużego wpływu stron molochów z masowo importowanymi bazami wprowadziliśmy ograniczenie w zliczaniu podstron do 50.000
- PageRank
- Ilośc linków wychodzących (im więcej tym mniejszy zysk za stronę)
- Współczynnik mocy przyznawany przez moderatora podczas wtórnej wyceny (tylko dla stron wartosciowych)
- Kilka innych czynników o mniejszym znaczeniu

Handel punktami
Handel punktami, przynajmniej na początku istnienia systemu, możliwy jest tylko dla punktów, które zostały zdobyte z naszego programu partnerskiego. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że pracujemy nad opcją, która pozwoli bezpiecznie przelewać punkty zarobione z dodanych stron, tak aby przelewy nie były cofane, a kupujący nie obawiali się, że utracą zakupione punkty. Przelewanie punktów (z zysków za strony) między użytkownikami zostanie właczone w ciągu najbliższych dni.

Konta Premium
Podobnie jak w systemie LinkMe, udostępniamy konta Premium umożliwiające korzystanie z dodatkowych opcji, takich jak sprawdzanie pozycji strony w Google czy eksport linków z kampanii stworzonych w LinkMe.

Uwaga!
30 użytkowników, którzy dodadzą najwięcej stron w ciągu 30 dni od startu systemu otrzyma konto Premium w LinkMe i EliteLink za darmo! Zapraszamy do korzystania z systemu i testowania jego możliwości!
Copyright EliteLink.pl 2008