homemanualregisterfaqcontactforum
Statystyki
Domeny w systemie: 1797
Podstrony: 1302991
Logowanie

Moja pierwsza strona

W celu dodania naszej pierwszej witryny klikamy w menu głównym na link Moje strony , a następnie na zakładkę Nowa strona. Ukazuje się nam formularz który wypełniamy:

Kategoria: Wybieramy jedną z kategorii do której zalicza się nasza strona internetowa.

Adres strony: Podajemy adres naszej strony.

Ile linków na stronie: Wybieramy liczbę linków jaką chcemy wyświetlać na naszej stronie internetowej. Ilość punktów zdobytych za daną stronę uzależniona jest od ilości linków na stronie oraz kilku innych czynników które opiszemy w dalszej części manuala.

Wyświetlanie linków: EliteLink.pl jest systemem hybrydowym do wyboru mamy wyświetlanie linków stałe oraz losowe. Oczywiście na Twoim koncie musza znajdować się strony wyświetlające linki stałe oraz rotacyjne. System poinformuje Ciebie kiedy musisz dodać stronę z danym typem. Liczba punktów nie jest uzależniona od wyboru sposobu wyświetlania linków.

Wersja językowa: Aktualnie masz do wyboru język polski oraz grupę oznaczoną jako "inne". Strony znajdujące się w tej drugiej grupie zostaną w najbliższym czasie przeniesione do odpowiednich kategorii językowych.

Darmowe dolinkowanie strony: Włączając tę opcję pozwalasz systemowi na darmowe trzy pobrania adresu Twojej strony do paczek z linkami na strony internetowe.

Po dodaniu strony przejdź do zakładki Moje strony Czas zainstalować system na naszej stronie.

Jak widzisz Twoja strona oznaczona jest na czerwono, oznacza to iż Twoja instalacja nie jest poprawna, ewentualnie jeszcze nie rozpocząłeś . Klikając Test rozpoczynasz test instalacji który wykonać możesz raz na 30 sekund. Więcej o Pliku instalacyjnym Przeczytasz w dalszej części Manuala.

Jeżeli poprawnie przejdziesz instalacje, kolor linku do Twojej domeny zmieni się. Dodatkowo podczas edycji danej domeny pojawi się nowy przycisk. Odśwież wysyła ponownie linki na stronę. Proces ten może trwać do kilku minut w zależności od ilości zgłoszonych stron do odświeżenia.


Plik Instalacyjny oraz instalacja.


Każdy użytkownik dostaje Jeden unikalny plik instalacyjny dla wszystkich stron na swoim koncie. Ważne jest by nikt nie poznał nazwy plików oraz katalogu znajdującego się wraz z plikami instalacyjnymi. Wszystkie pliki które wgrywasz na serwer posiadają unikalne nazwy. Przypominamy jeszcze raz, nazwy plików są tylko dla Ciebie. Pod żadnym pozorem nie możesz ich ujawniać.

Instalacja przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy wysłać wszystkie pliki ( oszczędzając plik README ) instalacyjne na serwer gdzie znajduje się Twoja strona internetowa. Następnie katalogowi el_41d********6 nadajesz prawa 0777. Plikowi znajdującemu się wewnątrz katalogu nadaj odpowiednie prawa odczytu i zapisu.

Już prawie przeszedłeś instalacje, wystarczy tylko dodać odpowiedni kod wygenerowany w pliku README na każdą podstronę twojego serwisu.

<?php

include("8ef********************4.php");

echo ELShowLinks("ISO-8859-2", " - ", "");

?>

Pierwszym parametrem jest kodowanie, wybierasz je spośród ISO-8859-2, UTF-8, WINDOWS-1250. Drugim parametrem jest separator oddzielający linki. Trzeci to nazwa klasy. W tym momencie przeszedłeś już proces instalacji skryptu na stronie. Teraz wystarczy w zakładce Moje strony przy danej domenie kliknąć przycisk Test. System powiadomi Cię o ewentualnych błędach, jeżeli test instalacji przejdzie poprawnie uzyskasz odpowiednia informację, a link zmieni kolor.

Warto wspomnieć o tym, iż jeżeli zauważysz w zakładce Moje strony znaczek *WKLEJ WYKRZYKNIK* oznacza to, iż na tej stronie zmuszony jesteś zmienić plik instalacyjny na nowy.


Dodajemy pierwszy link.


Aby rozpocząć dodawanie nowego linku wystarczy wybrać w menu Moje linki a następnie kliknąć w zakładke Nowy link. Rozpoczynamy od wybrania odpowiedniej kategorii do które pasuje nasz link. Następnie przechodzimy do podania adresu docelowego strony którą chcemy linkować.

Anchor: Jest to tekst pod którym wyświetla się adres strony.

Title: Jest to jeden z parametrów linku który możemy uzupełnić

Teraz możemy włączyć opcje zaawansowane dzięki którym pojawią się kolejne opcje.

Tekst dodatkowy przed/za linkiem: W tych obu polach możemy ustawić sobie dowolny tekst wyświetlający się przed oraz za linkiem. Dzięki tej opcji bardzo łatwo jest zbudować zdanie zawierające link.

Maksymalna ilość pobran: Jest to suma wszystkich linków od aktywacji linku. Po osiągnięciu tej wartości link przestaje być wysyłany na serwery. Domyślna wartosc "0" wyłącza limit ściągnięć.

Maksymalna ilość pobrań dziennie: To pole określa maksymalna ilość pobrań dla Twojego linku.

Typ linków: Do wyboru mamy linki losowe, stale i mieszane. Linki losowe zmieniają się co trzydzieści sekund oraz paczka z linkami wymieniana codziennie. Linki stałe to linki wyświetlające się przez 10 dni. Oczywiście przy wyborze linków Stałych i losowych użytkownik niema możliwości Jaka ilość i jakiego typu zakupił.

Wersja językowa: Wybierając któryś z regionów deklarujesz się by system losował linki wyłącznie nie z danej grupy językowej.

Podświetlenie tak jak w przypadku stron na kolor czerwony oznacza, że dany link jest nieaktywny. Chcąc go aktywować zmuszony jesteś kliknięcia przycisku Edycja, następnie w wierszu Aktywacja wybrać Tak

Jeżeli ustawiłeś maksymalną liczbę pobrań na liście linków może pojawić się żółty wykrzyknik, oznacza on to, ze w tym momencie osiągnąłeś maksymalną liczbe pobrań dla Twojego linku. W tej chwili dany link nie będzie już losowany. Chcąc ponowić losowanie linku kliknij Edycja i zwiększyć maksymalna liczbę pobrań. Ewentualnie zawsze możesz ustawić wartość tego pola na "0" co skutkować będzie nielimitowanym losowaniem linku.

Po dodaniu linku masz możliwość rozszerzenia go o jeszcze dwa dodatkowe anchory. Jednak musisz pamiętać o tym, iż jeżeli ustawiłeś tekst przed/po linku to będzie on stały dla wszystkich trzech anchorów.


Bazar


Aktualnie można wykonywać przelewy jedynie korzystając z punktów zdobytych w programie partnerskim. Prowizja dla systemu wynosi tyle samo co w systemie LinkMe.pl czyli jest to 3% od każdej transakcji. Już niedługo mamy zamiar włączyć możliwość przelewania "wolnych" punktów do innych userów.


Program partnerski


Dzięki programowi partnerskiemu możesz zdobyć dodatkowe punkty za polecanie nowych użytkowników. Wystarczy, że nowy użytkownik zarejestruje się z Twojego linku polecającego, a otrzymasz za każdy serwis, który on zarejestruje dodatkowe 10% punktów z poleconego usera! Punkty są naliczane po upływie 30 dni od daty rejestracji.


Ustawienia


Zachęcamy do uzupełnienia wszystkich informacji w zakładce Dane osobiste. Pozwoli to nam na bardzo szybki oraz wygodny kontakt z użytkownikiem w chwili kiedy potrzebuje on pomocy.


Moje linki > Grupy


Grupy pozwalają na bardzo sprawne zarządzanie linkami. Dzięki nim możemy rozdzielić wydatki na dane kampanie. Przy tworzeniu nowej grupy musimy nadać jej nazwę oraz ustalić szacunkowy procentowy przydział punktów. Moc grupy możesz edytować w dowolnym momencie. Musisz pamiętać o tym, iż ustalając wartość na 0% system przestanie losować linki w danej grupie i zostanie ona oznaczona kolorem czerwonym. W chwili kiedy koszt losowania linków jest za duży w stosunku do przydziału punktów, mogą wtedy nastąpić ubytki w pobraniach linków.


Moje linki > Ekspert


Zakładka Ekspert dzieli się na Import linków oraz Ustawienia globalne. Import linków służy do szybkiego dodania dużej ilości linków do danej grupy. Dzięki temu narzędziu można bardzo szybko i sprawnie dodać wcześniej wygenerowaną listę. Uwaga!!! W ciągu jednej doby możesz dodać maksymalnie 200 linków.

Dzięki ustawieniom globalnym możesz bardzo szybko zmienić ilość pobrań oraz ich maksymalną liczbę dla danej grupy.


Sprawdzanie pozycji


Konto premium umożliwia również monitoring pozycji dla głównego anchoru każdego z linków. Pozycje sprawdzamy w pierwszej setce wyników wyszukiwarki. Chcąc poznać szczegóły awansu naszej strony w wynikach wystarczy kliknąć w link (nasza aktualna pozycja). W tej chwili możemy wygenerować sobie wykres pozycji dla danej strony oraz konkurencji. Proszę pamiętać o tym, że wykresy generujemy dla maksymalnie 5 domen.Copyright EliteLink.pl 2008